top of page

Minust

Mul on 22 aastat juhtimiskogemust erinevatest avaliku ja kolmanda sektori organisatsioonides, aga ka äriettevõtete ja spordivaldkonna juhtimises. Kõikide nende erineva taseme, suuruse ja iseloomuga organisatsioonide töös osalemine on andnud hindamatu kogemuste pagasi, mida olen ka teoreetiliste teadmiste ja koolitustega pidevalt täiendanud.

2019.aasta kevadel tegin oma tööelus suurema pöörde, lahkusin Riigikogust ja poliitikast ning asusin tööle Eesti Tööandjate Keskliidu tegevjuhina. Tööandjate Keskliit on Eesti mõjukaim ettevõtjate esindusorganisatsioon, mis koondab kõige edukamaid ja suuremaid Eesti tööandjaid. 

Minu missioon coachina on Eesti juhtide täieliku potentsiaali avamine ja juhtimiskvaliteedi tõstmine. Aga selleks, et juhtida teisi, tuleb kõige pealt juhtida ennast. Eneseteadlikkus, eksimustest õppimine ja pidev eneseareng on positiivsete muutuste vundament. 

Usun sellesse, et sihipärane ja läbimõeldud tegutsemine viib soovitud tulemusteni.

 

Minu kujunemise lugu:

  • 12 aastat kõrgel tasemel sporti

  • 18 aastat avaliku sektori kogemust

  • 22 aastat juhtimiskogemust

  • Olnud Riigikogu ja Tallinna Linnavolikogu liige

  • Vabariigi Valitsuse liige ja riigihalduse minister 2015-2016

 

Valik organisatsioone, ettevõtteid ja asutusi, mille juhtimises olen osalenud: Tallinna Lennujaam AS, Riigi Kinnisvara AS, Eesti Loto AS, AS Teede Tehnokeskus, MTÜ Eesti Ujumisliit, peaministri büroo, Rahandusministeerium, Eesti Reformierakond. Esindan tööandjaid ka praegusel hetkel Tartu Ülikooli, Eesti Töötukassa, Eesti Tervisekassa ning EASi ja Kredexi ühendasutuse nõukogus. Olen ka paari iduettevõtte investorite ringis. 

Olen Tallinna Reaalkooli vilistlane, lõpetanud Tallinna Tehnikülikooli ning täiendanud ennast nii Tartu Ülikoolis, Estonian Business School´is kui Turu Ülikoolis Soomes. EBSis tegutsen pisteliselt ise ka koolitajana. 

 

Olen edukalt läbinud The Academy of Executive Coaching´u poolt akrediteeritud koolituse, mida tõestab „The Practitioner Diploma in Executive Coaching“ tunnistus.

Arto Aas

Executive Coach

19JJ0523_042_fotoJarekJõepera.jpg
bottom of page